Про магазин


Бренд Loriblu - авторитетний бренд взуття та аксесуарів з Італії. Стильне та трендове взуття, елегантні сумки, солідні зонти та взуттєві ложки, елітна пляжна лінія та власна парфумерія швидко заслужили схвалення авторитетних ЗМІ. Якісна продукція, виготовлена брендом Loriblu, впевнено оселилася в гардеробах шанувальників сучасної моди з усього світу та продовжує із року в рік доводити право бути улюбленою у найвибагливішої аудиторії.


Взуття бренду Loriblu не просто так протягом багатьох років є фаворитом українських жінок: взуття видатного італійського бренду ідеально вписується в образ життя сучасної українки: привабливе, надійне взуття протягом багатьох років буде радувати свою власницю красою та зручністю, при цьому не вимагаючи особливої уваги та догляду. Придбати взуття Loriblu - значить забезпечити себе зручним та гарним взуттям, яка буде радувати не один сезон.


Наш інтернет-магазин є офіційним представником бренду Loriblu в Україні. Обираючи новинки Loriblu з нашого каталогу або офіційних магазинах бренду Loriblu, Ви гарантовано купуєте оригінальну продукцію італійського бренду, відомого на весь світ.


Сервіс понад усе. Сім золотих правил Loriblu

  1.  Краса без шкоди для комфорту.
  2.  Luxury-обслуговування для кожного клієнта: скромна студентка та забезпечений чоловік мають бути обслуговані однаково якісно.
  3.  Програма лояльності для постійних клієнтів.
  4.  Зал магазину - галерея різноманітності краси, де кожному відвідувачу раді.
  5.  Найсвіжіша інформація на інформаційних каналах магазину.
  6.  Оперативний сервіс та клієнтська підтримка.
  7.  Гарантія надійності та якості на взуття та аксесуари.

Офіційні магазини Loriblu в Україні


Фірмовий магазин Loriblu Київ:

Outlet Loriblu Київ:

Outlet Loriblu Львів:


Дозвольте собі доступну розкіш на кожен день: стильне та якісне взуття та аксесуари Loriblu краще за всіх впораються з цим.